Trend Tahminleri

Araştırmaya dayalı en son trend tahminlerimizle tüketici isteklerinin bir adım önünde olun. Cotton Incorporated’ın bu trend mikrositesi, renk, silüetler ve kumaşlarda bir sonraki yeniliğin ne olduğuna bakıyor.

 

* Bu içeriğe erişim CottonWorks™ kullanıcısı endüstri profesyonellerine özeldir.

 

Color & Surface SS23

Renk ve Yüzey, yönlü trendler için bir platformdur. Trend tahminleri mikrositesinin bu bölümü, hem giyim hem de ev pazarlarına uygun önemli pamuklu kumaş, renk ve baskı kavramlarını vurgular. Cotton Incorporated’in tahminine bir göz atın.

 

> Renk ve Yüzey’e Git

 


 

Trend Tahminleri mikrositesinin diğer bölümleri

 

ACTIVE TRENDS

 

Trend tahminleri web sitesinin ACTIVE bölümü, renk, kumaş ve baskı konseptleriyle özellikle spor giyim pazarı için önemli trendleri vurgulamaktadır.

 

> ACTIVE

Denim Trend Forecast

 

Trend tahminleri web sitesinin DENIM bölümü özellikle denim pazarı için renk, kumaş ve finişlerdeki anahtar trend konseptlerini vurgular.

 

> DENIM

City Views

 

Cotton Incorporated’ın Trend Forecast City Views bloguna bir göz atın. Burada sokak stili, moda, sanat, mimarlık ve dünyanın dört bir yanından çok daha fazlası ile ilham bulacaksınız.

 

> CITY VIEWS

Archives

 

Buradan geçmiş sezonların trend tahminlerine erişebilirsiniz. Bu, sezonluk Renk ve Yüzey tahminlerimizin yanı sıra Spor ve Denim tahminlerimizi de içerir.

 

> ARŞİVLER