Seal of Cotton

Seal of Cotton Markasını Lisanslamak

 

Seal of Cotton markasının tüketiciyi nasıl cezbettiğini anlamak için yapılan araştırmalar, tüketicilerin büyük bir çoğunlukla Seal of Cotton etiketini taşıyan ürünleri satın almayı tercih ettiklerini göstermektedir. Her 10 tüketiciden 8’i Seal of Cotton markasını tanıyor ve pamuk ürünlerinin kolayca anlaşılmasına yardımcı olduğuna inanıyor. Ayrıca, tüketicilerin % 85’i Seal of Cotton markalı ürünlerin yumuşak, rahat, doğal ve kaliteli olduğuna inanıyor.


 

Ticari Marka Lisansının Verilmesi

 

Tüketici üzerinde en güçlü etkiye sahip unsurlardan biri olarak, Seal of Cotton, satışları büyütmede ne kadar etkili olduğunu kanıtlamış durumda. Cotton Incorporated, ilgili firmalara nitelikli ürünler üzerinde Seal of Cotton markası için kullanım lisansı vermektedir. Ürünleriniz üzerinde Seal of Cotton markasını kullanarak, ürünlerinizi anında Cotton Incorporated tarafından yürütülen ve internet ve televizyon ortamında milyonlarca tüketiciye ulaşan tüketici tanıtım ve reklam kampanyalarıyla ilişkilendirebilirsiniz.

 

Seal of Cotton markası, Cotton Incorporated tarafından onaylanmış, hem yurt içinde üretilmiş hem de ithal pamuk ürünleri için lisanslanabilir. Çoğu durumda nitelikli ürünlere telif hakkı ücreti olmadan lisans verilir. Seal of Cotton markasının bulunduğu tüm ambalaj tasarımları veya etiketler, Cotton Incorporated tarafından önceden onaylanmalıdır.

 

Aşağıdaki grafik, çeşitli ürün kategorileri için gerekli olan pamuk yüzdelerini göstermektedir.

 

 

Kalite

Tüketicilerin % 78’i iyi kalitedeki ürünlerin pamuk gibi doğal liflerden yapıldığına katılıyor

 

Sürdürülebilirlik

Tüketicilerin % 90’ı pamuğun çevre için en güvenli elyaf olduğunu belirtiyor

 

Değer

Tüketicilerin % 78’i giyim ürünlerinin pamuktan yapılmasını tercih ediyor

 


 

Lisanslama Adımları Nelerdir?

 

 1. Ürününüzün bir numunesi ile birlikte kısa, tek sayfalık bir ürün bilgi formunu bize gönderin. Tüm bilgiler gizli tutulur.
 2. Ürün bilgi formu ve örnek alındıktan ve onaylandıktan sonra, imzalayıp bize geri göndermek üzere bir lisans sözleşmesi alacaksınız.
 3. Cotton Incorporated anlaşmayı imzaladıktan sonra, anlaşmanın tamamıyla yürürlüğe girmiş bir kopyası size gönderilecektir.
 4. Cotton Incorporated daha sonra size uygun dosya formatında ticari marka çizimlerini temin edecektir.
 5. Seal of Cotton markasını içeren herhangi bir çizim veya ambalaj üretmeden önce, markanın uygun şekilde kullanıldığından emin olmak için çizim dosyalarını Cotton Incorporated’a gönderin.

 

Herhangi bir aidat veya telif ücreti alınmamaktadır. Sadece pamuk kullanılmasını talep ediyoruz.

 

 

Ürün Kategorisi

 

 • Dokuma Giyim: gömlek, pantolon, etek, elbise, dış giyim, şort | % 90 gerekli pamuk yüzdesi
 • Örme Giyim: tişört, pantolon, alt giyim, etek, elbise, dış giyim | % 90 gerekli pamuk yüzdesi
 • Ev Ürünleri: nevresimler, havlular, masa örtüleri, peçeteler, kilimler | % 100 gerekli pamuk yüzdesi
 • Sütyenler | % 80 gerekli pamuk yüzdesi
 • Şardonlu Örme Kumaşlar| % 80 gerekli pamuk yüzdesi
 • Çoraplar| % 75 gerekli pamuk yüzdesi
 • İplikler/Kumaşlar| % 90 gerekli pamuk yüzdesi

 


 

Pazarlama Desteği

 

Seal of Cotton markası, mevcut ürün etiketlerine veya ürün ambalajına dahil edilebilir veya giysi içindeki dikilmiş etiketlerde kullanılabilir. İhtiyaçlarınızla ilgili görüşmek ve ürünleriniz için en iyi çözümü geliştirmenize yardımcı olacak pazarlama desteğini sunmak üzere şirketinizle çalışmaktan memnuniyet duyacağız.

 


 

Seal of Cotton: Dokusuz Yüzeyler