NATURAL STRETCH Teknolojisi

NATURAL STRETCH Teknolojisi Nedir?

NATURAL STRETCH, % 100 pamuk dokuma kumaşlar için tasarlanmış mekanik bir elastikiyet teknolojisidir. Herhangi bir elastan kullanmadan pamuğun doğal yumuşaklığı ile birlikte ultra rahat bir esneme sağlar. NATURAL STRETCH teknolojisine sahip kumaşlar, üstün nefes alabilirlik ve konfor sunarak vücudunuzla birlikte tam hareket özgürlüğü sağlar.

Kolay Bakım Performansı

NATURAL STRETCH teknolojisi, tüketicilerin yoğun yaşam tarzlarına uygun üstün bir kolay bakım performansı sunar. Geleneksel elastik kumaşların aksine, NATURAL STRETCH teknolojisine sahip olan kumaşlar, kurutma makinesine girdikten veya ütüden sonra bile esnekliklerini kaybetmezler. NATURAL STRETCH kumaşlar, yıkama suyunda klora maruz kaldığında bile beyaz kalır ve giysilerin yeni gibi görünmesini sağlar. Ve pamuk doğal bir lif olduğundan, statik elektriklenme ile ilgili herhangi bir sorun yaşanmaz.

NATURAL STRETCH SPANDEXE GÖRE DAHA AZ BAKIM GEREKTİRİR

Teknik Avantaj

  • DOKUMA GÖMLEKLİK
  • DENİM
  • DOKUMA ALT GİYİMLİK KUMAŞLAR

NATURAL STRETCH kumaş işlemleri sırasında, core spinning ve sicak fiksaj gibi birçok adım ortadan kaldırılır. Isı ile fikse etme işlemi doğru zaman veya sıcaklıkta yapılmazsa, kumaşın esnekliğini kaybetmesine ve elastanın sararmasına neden olabilir. Sadece % 100 pamuklu NATURAL STRETCH teknolojisi, elastomerik iplikler kullanılmadan dayanıklı ve rahat bir elastikiyetin geliştirilmesini sağlar.

Tedarikçiler

NATURAL STRETCH teknolojisi, büyük markalar tarafından benimsenmiştir ve dünyanın önde gelen üreticileri tarafından ticari olarak temin edilebilir. Ürün grubunuza NATURAL STRETCH teknolojisini taşımak için bu tedarikçilerden biriyle iletişime geçin.