Performans Trikolar

Günlük işlerinize koştururken, spor salonunda ter atarken, evde dinlenirken veya her zaman. Bırakın performans giyiminiz sizin için çalışsın. Daha fazla konfor ve performans sağlamak için pamuk ve pamuk karışımlarını kullanan trikoları tanıtıyoruz.

 

Tasarım Esnekliği ve Kolaylığı

Kolayca ulaşılabilir karmaşık kumaş ve giysi yapıları

 

Çevre Dostu

Yapım sürecinde kumaş atığı yok

Maksimum Konfor

Minimum dikişle veya dikişsiz olarak tasarlanmıştır

 

Gelişmiş Performans

Fonksiyonel finişlerle iyileştirme

Cotton Incorporated, pamuklu trikolarda en üst düzeyde rahatlık ve performans sunmak için önde gelen makine ve triko üreticileri ile iş birliği yapmakta. Minimum dikiş kullanmaktan hiç dikiş kullanmamaya uzanan bu triko ve dikişsiz giyim koleksiyonları, kendi yaratıcılığınıza ilham vermek ve pamuklu trikonun sunduğu olanaklarını göstermek üzere tasarlanmıştır.

Gelişmiş Performans

Pamuk triko ve dikişsiz giyim için gelişmiş teknoloji ile birlikte kullanılan bu eşsiz yapılar, en iyi performans örgüsünü oluşturur. Pamuklu performans teknolojileri, en zorlu durumlarda bile mükemmel örgü giysileri oluşturmak için kıyafete veya belirli bölgelerdeki ipliklere eklenebilir.

 

Su İticilik

Fonksiyonel bir örgünün güneşli havada veya yağmurda iyi görünmesini ve performans göstermesini sağlayan STORM COTTON™ teknolojisi, pamuğun nefes alabilirliğini koruyarak suyu iter.

 

Nem Yönetimi

İçeride veya dışarıda egzersiz yapmak için mükemmel olan TransDRY® ve WICKING WINDOWS™ teknolojileri, nemi cildinizden uzaklaştırarak performans örme giysilerinizin içinde serin, kuru ve rahat kalmanızı sağlar.

WHOLEGARMENT 3D® Örme Teknolojisi

Shima Seiki U.S.A. Inc.’nin devrim niteliğindeki WHOLE GARMENT® trikoları, üç boyutlu olarak doğrudan örme makinesinde ve tek parça halinde üretilmektedir. Bu giysiler çok az dikiş gerektirir veya hiç dikiş gerektirmez, zaman, para ve atık tasarrufu sağlar. WHOLE GARMENT® ürünlerinin dikişsiz yapısı, trikolara uygun ideal konfor ve fit tutarlılığı sağlar.

Full Fashion Örme

Stoll America’nin düz yataklı örme makineleri, ters vanize teknikleri kullanarak full fahion giysiler üretiyor. Giysinin şekli, her parça kenar kesim payları olmadan örüldüğü için doğrudan örgü makinesinde elde edilir. Parçalar, aktif yaşam tarzlarına uygun rahat bir örme giysi oluşturmak için bağlantı veya cup dikiş kullanılarak birleştirilir.

Dikişsiz Giyim Teknolojisi

Özel bir yuvarlak örgü makinesi kullanarak teknoloji, makinede tüm giysiyi montaj veya bağlantı gerektirmeden üretir. Dikişlerin ortadan kaldırılması sürtünmeyi azaltır, hareket alanını artırır ve pamuklu kumaşın vücudun şeklini almasını sağlar. Dikişsiz teknoloji konstrüksiyon sayesinde, nem emici iplikler ve havalandırma gibi performans özelliklerini dahil edilebilen benzersiz tasarım imkmanları sunar.

Teknoloji İş Başında

Cotton Incorporated, benzersiz performans sunan triko koleksiyonu tasarlamak ve geliştirmek üzere ABD’nin önde gelen triko üreticisi Andari ile iş birliği yaptı. Bu koleksiyon, TransDRY® ve STORM COTTON™ teknolojilerini içeren özgün tasarımlara sahip ve ayrıca konstrüksiyonlar vasıtasıyla pamuğun performansını öne çıkarır. Pamuk; bu eşsiz tasarım detayları, kendine özgü örgü teknikleri ve performans teknolojisi finişleri kombinasyonu ile her türlü zorluğa karşı hazırdır.

Konstrüksiyonda konfor

Indigo Dikişsiz Örme Giyim

Santoni, örme teknolojileri ve dikişsiz örgü makineleri alanında dünya lideridir. Bu dikişsiz giyim koleksiyonu, dikişsiz teknoloji avantajlarını indigo pamuk iplikleri ile birleştiriyor. Dikişsiz teknoloji ile geliştirilen paneller ve giysiler rahatlık, hareket kolaylığı ve vücut ile daha iyi bir uyum sağlarken, indigo iplikleri athleisure ve spor giyim için eşsiz bir görünüm sağlar. Santoni’nin dikişsiz giyim makineleri de bu koleksiyonda yer alan benzersiz desenler, tasarımlar, yapılar ve dikiş efektleri üretebilir.

Tedarikçiler

Performans triko tedarikçileriyle çalışmak ilginizi mi çekiyor? İletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz.

Andari

9626 Telstar Ave.

El Monte, CA 91731

info@andari.com

Tel: 626-575-2759

Faks: 626-575-3629

 

Nameson Group

21/F, Block 1, Tai Ping Industrial Centre

57 Ting Kok Road, Tai Po, New Territories, Hong Kong

singl@nameson.com.cn

louisc@nameson.com.cn

Tel: (852) 2689 1881

 

Nameson Group Ltd, Çin ve Vietnam’da bulunan üretim tesisleri ile lider bir triko üreticisidir. Nameson Group, triko üretiminde bir STORM COTTON™ technology teknoloji tedarikçisidir ve STORM COTTON™ teknolojisini trikolar üzerinde başarıyla uygulamaktadır.

Santoni

Via Carlo Fenzi, 14

25135 Brescia, İtalya

santoni@pec.lonatigroup.it

Tel: +39-030-376711

Faks: +39 030 3366478

Shima Seiki

22 Abeel Road

Monroe Twp., NJ 08831

info@shimaseikiusa.com

Tel: 609-655-4788

Faks: 609-655-3989

 

Tasarım Merkezi

501 7th Avenue, Suite #412

New York, NY 10018

dcny@shimaseikiusa.com

Tel: 212-391-4020

Faks: 212-391-4016

 

STOLL

250 West 39th Street

New York, NY 10018

info@stollamerica.com

Tel: 212-398-3869

Daha Fazla Bilgi Edinin

Dikişsiz giyim tarzı ile aktif pamuk teknolojisini birleştiren , gelişmiş performans, Shima Seiki*’den Whole Garment 3D® ve Stoll’dan Full Fashion çözümlerini öne çıkaran bu dosyayı inceleyin.

 

* İsteğe bağlı örme çözümleri ilginizi mi çekti? CNBC’nin bu konu ve alışverişin geleceği hakkında söylediklerini okumak için bir dakikanızı ayırın.